Træningsplan

 

Dato Tid Træning Instruktør Bemærkninger
Uge 34
Tirsdag 18/8
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Michelle
S: Sarunas
 
Torsdag 20/8
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Bancé Casper
S: Bancé
 
Lørdag 22/8
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 35
Tirsdag 25/8
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Stephanie Michelle
S: Sarunas
 
Torsdag 27/8
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kurt Casper
S: Bancé
 
Lørdag 29/8
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 36
Tirsdag 1/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Mathias Michelle
S: Sarunas
 
Torsdag 3/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Casper
S: Bancé
 
Lørdag 5/9
 
Ingen træning
 
Ingen træning pga
arrangement i salen 
Uge 37
Tirsdag 8/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Stephanie Casper
S: Sarunas
 
Torsdag 10/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Bancé Michelle
S: Bancé
 
Lørdag 12/9
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 38
Tirsdag 15/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kurt Casper
S: Sarunas
 
Torsdag 17/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Michelle
S: Bancé
 
Lørdag 19/9
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 39
Tirsdag 22/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kurt Casper 
S: Sarunas
 
Torsdag 24/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Bancé Michelle
S: Bancé
 
Lørdag 26/9
10:00-11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 40
Tirsdag 29/9
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Mathias Casper
S: Sarunas
 
Torsdag 1/10
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Michelle
S: Bancé
 
Lørdag 3/10
 
Ingen træning
 
Ingen træning pga COVID-19
Uge 41
 
Ingen træning
 
Ingen træning pga COVID-19
Torsdag 8/10
  Ingen træning
 
Ingen træning pga COVID-19
Lørdag 10/10
 
Ingen træning
 
Ingen træning pga COVID-19
Uge 42
Tirsdag 13/10
 
Efterårsferie
 
 
Ingen træning
Torsdag 15/10
 
Efterårsferie
 
 
Ingen træning
Lørdag 17/10
 
Efterårsferie
 
Ingen træning
Uge 43
Tirsdag 20/10
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kurt Casper
S: Sarunas
 
Torsdag 22/10
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Mathias Michelle
S: Bancé
 
Lørdag 24/10
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 44
Tirsdag 27/10
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Casper
S: Sarunas
 
Torsdag 29/10
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Bancé Michelle
S: Bancé
 
Lørdag 31/10
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 45
Tirsdag 3/11
G: 17:30 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Graduering
Grundtræning
Alle instruktører
S: Sarunas

Graduering for hvidbælter,
gulsnip og gulbælter (både børn og voksne).
Der er ingen børnetræning.
Almindelig voksentræning efter graduering.

Torsdag 5/11
17:30 - 20:00
Graduering
Alle instruktører
Graduering for orangebælter og opefter
(både børn og voksne).
Der er ingen børne- eller voksentræning.
Lørdag 7/11
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 46
Tirsdag 10/11
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Mathias Casper
S: Sarunas
 
Torsdag 12/11
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Michelle
S: Bancé
 
Lørdag 14/11
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 

Kontakt den ansvarlige instruktør, hvis der er spørgsmål til dagens træning.

Forklaring:

Farve:         Hold:
Sort            Grundhold
Orange       Gradueringstræning
Rød            Ingen træning
Gul             Graduering