Træningsplan

Dato Tid Træning Instruktør Bemærkninger
Uge 46
Tirsdag 16/11
B: 18:00 - 19:15
 
Grundtræning
B: Thomas Tonny
S: Ingen voksentræning
Ingen voksentræning 
pga trænermøde fra
19:00-21:00
Torsdag 18/11
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Casper
S: Sarunas
 
Lørdag 20/11
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 47
Tirsdag 23/11
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Bancé Morten
S: Bancé
 
Torsdag 25/11
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kurt Casper
S: Sarunas
 
Lørdag 27/11
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 48
Tirsdag 30/11
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Stephanie Morten
S: Sarunas
 
Torsdag 2/12
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kurt Casper
S: Kurt
 
Lørdag 4/12
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Morten Casper
 
Uge 49
Tirsdag 7/12
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Morten
S: Bancé
 
Torsdag 9/12
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
GRADUERING
Alle instruktører
 
GRADUERING
18:00-19:15 (Hvidbælter og gulsnip)
 
Lørdag 11/12
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 50
Tirsdag 14/12
B: 18:00 - 20:00
GRADUERING
Alle instruktører
 
GRADUERING
18:00-20:00 (Gulbælter og opefter)
Ingen voksentræning
 
Torsdag 16/12
18:00 - 19:30
Juleafslutning og 
gradueringsceremoni
Alle instruktører
Rigtig god jul og
godt nytår smiley
Lørdag 18/12
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
JULEFERIE
 
Uge 51
Tirsdag 21/12
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
JULEFERIE
 
Torsdag 23/12
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
JULEFERIE
 
Lørdag 25/12
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
JULEFERIE
 
Uge 52
Tirsdag 28/12
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
JULEFERIE
 
Torsdag 30/12
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
JULEFERIE
 
Lørdag 1/1
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
JULEFERIE
 
Uge 01
Tirsdag 4/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
JULEFERIE
 
Torsdag 6/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Casper
S: Sarunas
 
Lørdag 8/1
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 02
Tirsdag 11/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Stephanie Morten
S: Kurt
 
Torsdag 13/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Casper
S: Sarunas
 
Lørdag 15/1
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 03
Tirsdag 18/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kurt Morten
S: Kurt
 
Torsdag 20/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Morten Casper
S: Sarunas
 
Lørdag 22/1
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
Uge 04
Tirsdag 25/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Stephanie Morten
S: Kurt
 
Torsdag 27/1
B: 18:00 - 19:15
S: 19:30 - 21:00
Grundtræning
B: Kent Casper
S: Sarunas
 
Lørdag 29/1
10:00 - 11:30
Gradueringstræning
Kent
 
 
       

Kontakt den ansvarlige instruktør, hvis der er spørgsmål til dagens træning.

Forklaring:

Farve
Hold
Sort
Grundtræning
Orange
Gradueringstræning
Rød OBS
Kent